سیستم هوشمند | یاشاالکترونیک

سیستم هوشمند

سیستم هوشمند

شما به راحتی می توانید روشنایی، پرده برقی، سیستم سرمایش/گرمایش، دزدگیر و غیره را به وسیله تلفن همراه، نوت بوک، iPad، یا iPhone کنترل نمایید.

هنگامی که در خانه حضور ندارید در صورت نشت آب یا گاز در موتور خانه یا داخل ساختمان، آتش سوزی و …. علاوه بر بسته شدن خودکار شیر آب یا گاز، پیغام اخطار از طریق تماس تلفنی یا پیام کوتاه به شما گزارش داده خواهد شد.

هنگام صبح در زمانی که خود از قبل تعیین نموده اید، پرده ها به صورت خودکار باز خواهند شد. همچنین برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به وسایل داخل ساختمان پرده ها به صورت خودکار با توجه به نور محیط باز و بسته می گردند.

وقتی شما در آستانه ورود به خانه هستید، از طریق اینترنت می توانید قبل از رسیدن، شوفاژها، اسپلیت یونیت ها، فن کویل ها یا هر وسیله سرمایشی / گرمایشی که در اختیار دارید را روشن نمایید تا هنگامی که به آنجا می رسید دما در وضعیت مطلوب شما باشد.

در تمامی فضـــاهای ساختمان کلیدهای چندکاره.هوشمنـدی وجــود دارد که فقط با فشــــردن یک  .کلید وضعیت مطلوب را برای شما ایجاد می نمایند:
 .کلید نمایش فیلم : کلیه چراغ های روشنایی به غیر از.نـــــورهای مخفی خاموش می گــــردند، پرده هــا بسته .می شوند و دما به حالت مطلوب تغییــر می یابد.
.کلیــــد ورود مهمـــان: چـــــــراغ هــــای ورودی و ســـالن.پذیرایی روشن می گـــردند و دما در سالن پذیرایی به حالت.مطلوب تغییر می نماید.
.کلید صرف شام : روشنایی سالن پذیــــــرایی کمتر می شــــــود  . و چراغ های قسمت ناهــــارخوری روشن می گــــردند و دمــا در ناهارخوری به حالت مطلوب تغییر می نماید.

 

about-hooshmand(1)-min

کلید ترک اتاق: تمامی چراغ ها خاموش می گردند و دمای اتاق به حالت عدم حضور تغییـــر می نماید.
کلید ترک منزل: کلیه چراغ های روشنایی و سیستم سرمایش/گرمایش خاموش شده، پرده ها بسته می شوند و سیستم ایمنــی فعال می گردد. هنگام فشردن این کلید اگر پنجره ای در ساختمان باز مانده باشد به شما اخطار داده خواهد شد.

سیستم آبیاری خودکار با توجه به میزان بارش طبیعی در صورت نیاز، محوطه ویلا را آبیاری می نماید.

شما می توانید هنگام ترک منزل فقط با فشردن یک کلید، تمامی چراغ های روشنایی را خاموش نمایید و به هنگام بازگشت، اگر نور کافی نباشد مسیر ورود شما به ساختمان به طور خودکار روشن می شود.

در صورت بارش شدید باران یا وزش بادهای شدید کرکره های برقی به صورت خودکار برای جلوگیری از وارد آمدن صدمات به پنجره ها و ورود آب باران به داخل ساختمان بسته می شوند.

شب هنگام وقتــــی در طبقه بالا استراحت می نماییـــد، می توانید سیستم ایمنی را در طبقه پایین و حیاط فعال نمایید. همچنیـــــن در صورت شنیدن صدای مشکوک می توانید فقط با فشردن یک کلید از کنار تخت خواب کلیه چراغ های داخل ویلا و حیاط را روشن نمایید. هنگامی که در ساختمان حضــــور ندارید به محض ورود افراد به داخل حیاط یا ســـــــاختمان سیستـــــــــــم ایمنی به کار افتـــــــاده و ضمن روشن شدن آژیــــــــر خطر، کلیه کرکره های برقی بستــــــه می شوند، به طور خــــــودکار با نیــــروی انتظامی تماس گرفتــــــه می شــــــود و این اخطار به صـــــورت تماس تلفنی یا  پیام کوتاه به شما گزارش داده خواهد شد.

درباره یاشاالکترونیک

شرکت یاشا الکترونیک در سال 1388 با هدف ارائه خدمات کنترل هوشمند ساختمان در شیراز تاسیس گردید. موسسان شرکت با تحلیل دقیق نیازمندی های بازار و شناسایی بازارهای هدف، اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای و هوشمند سازی ساختمانهای مسکونی نمودند، به طوری که امروزه یاشا الکترونیک به عنوان یک شرکت پیشرو در بازار ساختمان مسکونی هوشمند شناخته می شود.

QR شرکت

qr-yashaco-min(1)

آدرس و اطلاعات تماس

شیراز,خیابان فصرالدشت,
نبش کوچه 54,
ساختمان گلبرگ واحد 21.

ایمیل: info@yashaco.ir
تلفن : 36284068 - 071
فکس : 36280880 - 071

Top